Vítejte v nápovědě CAM systému Kovoprog

Kovoprog je prostředek pro přípravu programů pro numericky řízené obráběcí stroje s mnohaletou tradicí v České republice. Mezi jeho přednosti patří jednoduchost obsluhy a příznivý poměr cena/výkon.

Verze 4 je určena výhradně k provozu v operačním systému Windows firmy Microsoft. Podporuje verze Windows Vista a vyšší.

Vývojem a distribucí programu se zabývá firma Peška & Brtna Computer Service s.r.o. se sídlem v Táboře. Na ni se prosím obracejte se svými dotazy a připomínkami.

Adresa: Peška & Brtna Computer Service s.r.o., Kvapilova 2060, 390 03 Tábor

Telefonické dotazy: 381 254 982, 381 256 757

E-mail technické podpory: tech-support@kovoprog.cz

WEB: www.kovoprog.cz

Právě na www stránkách www.kovoprog.cz najdete informace o novinkách v programu včetně nejnovějších demoverzí ke stažení, aktuální verzi této nápovědy, nejnovější ovladače HW klíče, uživatelské příručky v PDF a uživatelská makra. 
Právě začínáte? Zkuste nejdříve demopříklady, které najdete v adresáři: C:\Program Files\Kovoprog4\Czech\ členěné podle typu instalace.
Tato nápověda je strukturovaná od úplného začátku a seznámení s programem, přes řešený příklad až k podrobnému popisu funkcí programu. Doporučujeme prostudovat tuto nápovědu nebo uživatelskou příručku!

Provozujete CAM Kovoprog na správném PC? HW a SW Konfigurace:

Doporučená konfigurace:

  • dvoujádrový procesor 2GHz a vyšší 
  • 2GB RAM a více
  • nesdílená grafická karta Nvidia nebo ATI Radeon
  • minimálně 100MB volného místa na disku
  • CD-ROM mechanika
  • Windows Vista, Windows 7, Windows 8 nebo Windows 10